Barikat Siber Güvenlik Logo

Barikat İnternet ve Barikat BT, Türkiye'nin 'İlk 500 Bilişim Şirketi' Arasında

Barikat İnternet ve Barikat BT, Türkiye'nin 'İlk 500 Bilişim Şirketi' Arasında | Barikat Siber Güvenlik

Barikat İnternet ve Barikat BT, Türkiye'nin 'İlk 500 Bilişim Şirketi' Arasında

28/08/2020

Türkiye'nin bilişim liderlerini belirleyen “İlk 500 Bilişim Şirketi 2019” araştırmasında bu yıl hem Barikat İnternet Güvenliği hem de Barikat BT şirketlerimizle listeye girmeye hak kazandık. Barikat İnternet Güvenliği, “Veri Güvenliği Yazılımı” kategorisinde birincilik ödülüne layık görülürken, aynı kategoride Barikat BT de 5. sırada yer aldı. “Veri Güvenliği Yazılımı” kategorisinde ilk 10'da iki şirketimizle yer aldığımızı paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz.

Şirketlerin 2019 yılı cirolarının baz alındığı araştırmada, Barikat İnternet ile elde ettiğimiz 117,4 Milyon TL net satış geliri, “Veri Güvenliği Yazılımı” kategorisinde bizi en üst sıraya taşıdı. “İlk Bilişim 500 şirketi” kategorisinde 99. sıradan 79. sıraya yükseldik ve toplam 6 kategoride sıralamaya girdik. Barikat BT ile de “İlk Bilişim 500 şirketi” kategorisinde 241. sıradan 192. sıraya yükselirken toplamda 5 kategoride yer aldık.

Başarımızda payı olan tüm ekip arkadaşlarımıza ve bizlere güvenerek projelerinde yer alma şansı veren tüm müşterilerimize çok teşekkür ederiz.

Sosyal Medyada Paylaş