Barikat Siber Güvenlik Logo

Tehdit Avcılığı Hizmeti

Tehdit Avcılığı Hizmeti | Barikat Siber Güvenlik

Tehdit Avcılığı Hizmeti

Tehdit Avcılığı Hizmetimiz, organizasyonunuzun ağlarını, sistemlerini ve sunucularını analiz ederek devam eden gelişmiş kötü niyetli faaliyetleri tespit etmeyi ve varsa Olay Müdahale ekibine hızlıca bildirmeyi sağlar.

Tehdit Avcılığı Hizmeti'nin ilk aşamasında, organizasyonunuzun sistemlerinin kapsamlı bir analizi yapılır ve bu analiz sonuçlarına dayanarak sistemlerdeki zafiyetlerin ve olası tehditlerin tespiti hedeflenir.

Belirlenen potansiyel tehditler ve bu tehditlere işaret eden göstergeler ve izler titizlikle incelenir, böylece tehditler etkili bir şekilde tespit edilir.

Siber güvenlik uzmanlarımızın yönettiği Tehdit Avcılığı Hizmetimiz, organizasyonunuzun dijital varlıklarını korumak için sürekli bir tehdit izleme süreci sunar. Tehditlerin zamanında tespit edilmesi ve müdahale edilmesi, siber saldırılardan kaynaklanan olumsuz etkilerin minimize edilmesine yardımcı olur.

Tehdit Avcılığı Hizmetimizle organizationsınızın siber güvenliğini en üst düzeyde sağlayarak iş sürekliliğini koruyabilir ve itibarınızı güvence altına alabilirsiniz. Bizimle iletişime geçerek organizasyonunuza özel tehdit avcılığı çözümleri hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.