Barikat Siber Güvenlik Logo

Gelişmiş Güvenlik Teknolojileri

Gelişmiş Güvenlik Teknolojileri  | Barikat Siber Güvenlik

Gelişmiş Güvenlik Teknolojileri

Gelişmiş Güvenlik Teknolojileri Danışmanlık (GGTD) Hizmeti, büyük ölçekli ve kritik altyapılara sahip organizasyonların siber güvenlik ihtiyaçlarını karşılamak üzere özel olarak geliştirilmiştir. Bu hizmet ile,

  • Gelişen siber güvenlik teknoloji ve hizmetlerini yakından takip edebilir,
  • Kritik hizmet ve entegrasyonlarda yaşanan problemlerde hızlı çözüm üretebilir,
  • Kritik güvenlik konularında (genel hizmet veya teknoloji danışmanlığı dışında), ihtiyaçları ve problemleri organizasyonunuz adına takip edebilir ve gerekli operasyonu sağlayacak tek bir iletişim noktasına sahip olabilir,
  • Yeni ortaya çıkan siber güvenlik ihtiyaçlarını teknik bilgi birikimi yüksek danışmanlarla değerlendirebilir,
  • Yeni geliştirilecek hizmet veya projelerinizi siber güvenlik bakış açısıyla planlayabilir,
  • Mevcut siber güvenlik teknolojilerinin sürekli en iyi uygulama örneklerine göre yapılandırılmasına ve kullanılabilecek tüm lisanslı özelliklerinin devreye alındığından emin olabilirsiniz.

Gelişmiş Güvenlik Teknolojileri Kapsamı


Bu hizmet, güvenlik teknolojilerinin hızla değiştiği bir dünyada, organizasyonların siber güvenliğini en üst düzeyde korumak için yardımcı olur. Gelişmiş Güvenlik Teknolojileri Danışmanlık (GGTD) Hizmeti ile sunduğumuz hizmet kapsam ve faydaları aşağıdaki şekilde listelenmektedir.


Güvenlik Teknolojileri İyileştirme: Mevcut güvenlik teknolojilerinizi düzenli kontrolünü sağlayarak, bu teknolojilerin en verimli şekilde kullanılmasını sağlıyoruz.


Teknoloji Danışmanlığı: Teknoloji portföyümüzdeki çözüm ortaklarımız ile gerçekleştirdiği oturumlardan elde edilen bilgi birikimi sayesinde, organizasyonlarınıza mevcut ya da güncel teknolojilerin sağlayabileceği faydalar hakkında bilgilendirme ve yönlendirme sağlıyoruz.


Destek ve Hızlandırma: Çözüm süresi uzayan ticket'ları inceleyerek ve çözüm sürelerini minimuma indirmek için gerekli çözümleri sunuyoruz.


Sunum ve Demo: İhtiyaç duyulan yeni teknoloji ve hizmetleri değerlendirmeniz için sunumlar, demo ve PoC (Proof of Consept) operasyonları düzenliyoruz.


Danışmanlık Hizmetleri: Karmaşık altyapılarda ihtiyaçlarınıza yanıt verecek danışmanlık sağlıyor veya ilgili uzmanları koordine ederek çözüme ulaşmanıza yardımcı oluyoruz.


Teknik Destek: Üst düzey teknik konularda organizasyonunuz adına ihtiyaçları ve problemleri takip ediyor, gerekli ekipleri organize ederek çözüme kavuşturuyoruz.


Siber Güvenlik Entegrasyonu: Yeni projelerde ve servislerde siber güvenlik bakış açısının projeye veya hizmete dahil edilmesi konusunda danışmanlık sağlıyoruz.


Gelişmiş Güvenlik Teknolojileri Danışmanlık (GGTD) Hizmetimiz, organizasyonların siber güvenlik zorluklarına en etkili çözümleri sunmayı hedefler. Bizimle iletişime geçerek işletmenizin güvenliğini bir üst seviyeye taşımak için nasıl yardımcı olabileceğimizi öğrenebilirsiniz.


Bizimle İletişime Geçin.