Barikat Siber Güvenlik Logo

Hakkımızda

"Doğru Çözümler Üretiyoruz!"

BARİKAT Siber Güvenlik olarak kurulduğumuz günden beri odağımıza aldığımız bilginin değerinin vurgulanması ve korunması amacıyla dünya standartlarında siber güvenlik çözümleri üretiyoruz.

Türkiye'nin lider siber güvenlik markası olarak, hem kamusal hem de özel sektörde dijital dönüşümü hızlandırmayı hedefliyor; bugünün bilgisini en iyi şekilde koruyacak siber güvenlik teknolojileri ve çözümleri geliştiriyor, aynı zamanda yetenekli iş gücü yetiştiriyoruz. Sürekli büyüme ve gelişmeyi amaçlayan 300'den fazla ekip arkadaşımızla birlikte "İşimiz Sadece Siber Güvenlik" diyoruz.

Bilgiyi korumanın ve siber güvenliği ileri taşımanın öncüsü, BARİKAT Siber Güvenlik olarak size en iyi siber güvenlik çözümlerini sunmaktan gurur duyuyoruz.

Vizyonumuz

Siber güvenlik sektörünün en büyük markalarından biri olmanın getirdiği sorumluluk ile ulusal veya uluslararası güvenliği sağlamak için oluşturduğumuz ekosistemin her bir oyuncusuyla beraber organizasyonların siber güvenlik seviyelerini arttırarak güvenilir bir gelecek inşa etmek.

Misyonumuz

Siber güvenlik sektörü için kalifiye iş gücü yetiştiren, dünya standartlarında güvenlik altyapılarını kurgulayan, organizasyonların siber güvenlik seviyelerini arttıracak ürün, hizmet ve teknolojileri geliştiren, sektördeki üretici, fikir ve yatırımlar için destekleyici faaliyetler sunan bir siber güvenlik ekosistemi yaratmak.