Barikat Siber Güvenlik Logo

İnsan Kaynakları

İnsan kaynaklarımızın temelinde, başarılı ve dinamik kadromuza yeni yetenekler kazandırmak, doğru ve kalıcı çözümler ile Barikat‘ın sürdürülebilir başarısına katkı sağlamak yatar.

"Siber Güvenlik İş Gücü" adı altında başarıya koştuğumuz bu yolda çalışanlarımızın gelişimlerini yakından takip etmekte, hem mesleki hem sosyal alanda kendilerine yeni bakış açıları sağlamaktayız. Çalışanlarımızın gerekli bilgi ve donanıma sahip olmaları için katıldıkları bütün güvenlik sınav ve sertifika programlarını desteklemekteyiz.

İş ve Staj Olanakları

Sizler de Barikat ailesinin bir parçası olabilir, siber güvenlik iş gücümüze katkı sağlayabilirsiniz. İK havuzumuzda yer alabilmek için güncel CV'nizi ik@barikat.com.tr adresine gönderebilirsiniz.

Açık Pozisyonlar

Açık Pozisyon Sehir/Ülke Başvuru
Güvenlik Danışmanı Ankara, Adana, Bursa, Balıkesir, Çanakkale, Denizli, Edirne, Giresun, Hatay, Isparta, İzmir, Konya, Manisa, Mersin, Ordu, Rize ... Başvur
Güvenlik Analiz ve Uyumluluk Uzmanı Ankara Başvur
Güvenlik Analiz ve Uyumluluk Uzmanı Ankara, Adana, Bursa, Balıkesir, Çanakkale, Denizli, Edirne, Giresun, Hatay, Isparta, İzmir, Konya, Manisa, Mersin, Ordu, Rize ... Başvur
L2-Güvenlik Analisti İstanbul(Asya), İstanbul(Avr.) ... Başvur
Güvenlik Analisti İstanbul(Asya), İstanbul(Avr.) ... Başvur
Uygulama Geliştirme Ürün Yöneticisi Ankara Başvur
Sızma Testi Uzmanı Ankara Başvur
Bilgi Güvenliği Uzmanı/Uzman Yardımcısı Ankara Başvur