Barikat Siber Güvenlik Logo

BARİKAT, PaloAlto Networks Cortex XMDR Uzman Partneri Oldu!

BARİKAT, PaloAlto Networks Cortex XMDR Uzman Partneri Oldu! | Barikat Siber Güvenlik

BARİKAT, PaloAlto Networks Cortex XMDR Uzman Partneri Oldu!

24/01/2024

BARİKAT Siber Güvenlik, PaloAlto Networks Cortex XMDR Partnerliğini Duyuruyor!

Tükiye’nin lider siber güvenlik sağlayıcısı olarak, yeni bir başarımızı daha duyuruyoruz. Gerekli iş planı ve teknik gereksinimleri tamamlayarak 2023 sonu itibariyle PaloAlto Networks Cortex® eXtended Managed Detection and Response (XMDR) Uzman Partneri olduğumuzu paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz.

Cortex XMDR partneri olarak, üstün operasyonel yetenekler sergileyen, kapsamlı iş gereksinimlerini karşılayan ve teknik, satış yetkilendirme ve uzmanlık süreçlerini başarıyla tamamlayan donanımlı bir partneri grubu içerisinde yer almaktayız.

PaloAlto Networks ile sağladığımız bu iş birlikteliğimiz, sektör lideri Cortex XDR™ Tespit ve Müdahale çözümünü, BARİKAT Siber Güvenlik Operasyonları Merkezi (SGOM) hizmetlerimizle entegre bir şekilde sunmamızı sağlamaktadır. Bu birliktelik ile siber tehdit tespit ve müdahale konusunda yetkinliğimizi arttırmış bulunmaktayız.

Cortex XMDR Uzman Partnerliği, Türkiye’de bu ileri düzey iş birliğini sunan tek siber güvenlik sağlayıcısı olarak, güvenlik operasyonlarına karşı daha kolay ve yeni siber tehditlere karşı ise daha hızlı bir şekilde yanıt verme yeteneğimizi arttırmaktadır. Hizmet sunduğumuz operasyonlara, yeni nesil güvenlik teknolojileri ve hizmetlerini sunma taahhüdümüzü bir kez daha teyit etmemizi sağlamıştır.

BARİKAT Siber Güvenlik olarak, sürekli geliştirdiğimiz yetkinlik ve iş birliklerimiz ile organizasyonların siber güvenlik seviyelerini geliştirilmesine katkı sağlamaya ve yeni gelişen siber tehditlere karşı kapsamlı koruma sağlamaya devam ediyoruz.

Barikat & Cortex XMDR partnerliğimiz ve entegre çözümlerimiz hakkında detaylı bilgi edinmek için lütfen bizimle iletişime geçiniz.


Bizimle İletişime Geçin
Sosyal Medyada Paylaş