Barikat Siber Güvenlik Logo

BARİKAT Siber Güvenlik, Microsoft Gold Partneri!

BARİKAT Siber Güvenlik, Microsoft Gold Partneri! | Barikat Siber Güvenlik

BARİKAT Siber Güvenlik, Microsoft Gold Partneri!

17/10/2023

Siber Güvenlik Partnerliklerimize Bir Yenisini Daha Ekledik!

BARİKAT Siber Güvenlik olarak Microsoft Gold Partneri olduğumuzu duyurmaktan mutluluk duyuyoruz.

BARİKAT, 15 yıllık yolculuğu süresince siber güvenlik sektöründe dünya lideri 50+ çözüm ortağı ile sayısız siber güvenlik projesi gerçekleştirmiştir. Hali hazırda Microsoft Gold partner statüsünde de bulunan BARİKAT, Microsoft’un yeni partnerlik modellerinden Solution Partnerfor Security, Modern Work for SMB ve Enterprise derecelerini sağlamak için 10 teknik personelin sertifikasyon süreci ve diğer gereklilikleri de başarıyla tamamlamıştır.

Bu partnerlik ile müşterilerimize Microsoft bulut Teknolojileri konusunda altyapı desteğinin yanı sıra siber güvenlik tecrübemizi ve bakış açımızı da sunmaktayız. Müşterilerimizin Microsoft bulut tabanlı ürünlerini en etkin şekilde kullanmalarını sağlarken, siber güvenlik ihtiyaçlarını da göz önünde bulunduruyoruz.

Microsoft Çözümleri ile Daha Güçlüyüz!

Microsoft'un bulut bilişim alanındaki lider konumu, işletmelerin veri depolama, işleme ve uygulamalarını daha güvenli bir şekilde buluta taşıma fırsatını sunuyor. Microsoft Azure, işletmelere ölçeklenebilirlik, esneklik ve maliyet tasarrufu sağlarken, aynı zamanda verilere her yerden erişimi mümkün kılar.

Microsoft siber güvenlik konusunda da kapsamlı bir yaklaşımı benimsemektedir. Azure Security Center gibi araçlar, siber tehditleri tespit etmek ve engellemek için gelişmiş güvenlik özellikleri sunar. Microsoft 365 çözümleri ise kötü amaçlı yazılımları, kimlik hırsızlığını ve diğer siber tehditleri engellemek için geliştirilmiş çözümler içerir.

Size en iyi şekilde hizmet vermeye hazırız; daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin.


Bizimle İletişime Geçin
Sosyal Medyada Paylaş