Barikat'tan Haberler

Barikat CPX 2014 Yılın En İyi Gelişen İş Ortağı Oldu - 11.06.2014

Barikat, ‘’CPX 2014 Yılın En İyi Gelişen İş Ortağı’’ (CPX 2014 European Emerging Partner of Year) ödülüne layık görüldü.


Bilişim güvenliği sorunlarının her aşamasında verdiği çok katmanlı hizmetlerle en doğru çözümleri sunan Barikat, uluslarası platformda Check Point’ten Türkiye’ye ödül getiren ilk iş ortağı olmanın gururunu yaşadı.


Check Point her yıl iş ortakları ve müşterilerini biraraya getirerek sektördeki en son gelişmeler hakkında bilgilendirmelerin yapıldığı, Check Point çözümlerinin, sektördeki en iyi uygulamaların ve derinlemesine ürün değerlendirmelerinin yapıldığı uluslarası bir konferans gerçekleştiriyor.


Bu yıl Barselona’da düzenlenen CPX 2014 etkinliğinde, Avrupa, Orta Doğu ve Afrika ülkeleri arasında en iyi iş ortaklarına verilen “En İyi Gelişme Kaydeden İş Ortağı Ödülü” Türkiye’de gerçekleştirdiği başarılı çalışmaları sebebiyle Check Point in uzun soluklu iş ortağı; Barikat'a takdim edildi.
Bu prestijli ödülü Türkiye’ye getirmekten dolayı büyük memnuniyet duyduklarını belirten Barikat Genel Müdürü Dr. Okan YÜCEL, “Uzman kadromuzun profesyonel bir bakış açısıyla Türkiye’de geliştirdiği projeler sayesinde, Check Point’in Avrupa'lı iş ortakları arasında 2014 yılının en iyi gelişme gösteren iş ortağı seçilmemiz bizim için büyük bir onur olmuştur. Bu onuru hak eden iş disiplini ve etiğinin gelecek yıllarda da Barikat Bilişim’e eşlik edeceği bilinciyle, 13 Mayıs 2014 günü Soma maden kazasında kaybettiğimiz yurttaşlarımızı saygıyla anıyor ve ülkemizdeki iş kazaları oranının dünyanın en düşük düzeylerine inmesini arzu ediyoruz” şekinde konuştu.

Haberin videosunu izlemek için tıklayınız!

Barikat Facebook Sayfası için tıklayınız!

listeye geri dön